Şile Böcek İlaçlama

Şile Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlamanın Sağlığa Önemi Nedir?

Böcek ilaçlama insanların bulaşıcı hastalık taşıyan böceklerden korunma yönteminin en büyük sebepleridir.  Bu nedenle insan sağlığını böceklerden ve hareşelerden gelen hastalıklardan korunmak için her ay düzenli Böcek ilaçlaması yapılmak zorundadır. Genellikle çocukları hedef alan böcek hastalıkları çocukların bağışıklık sistemleri tam gelişmediği için kolaylıkla hasta olabilmektedir. Bunun yanı sıra toplu alanlar olan parklar ve siteler sıklıkla ilaçlama olması gereken alanlar arasında ilk sıradadır. Bunların yanı sıra ev, iş yeri, okullar hastane gibi kalabalık yerlerde kesinlikle ilaçlanmalıdır. Açık ve kapalı alan ilaçlama türleri mevcuttur. Bu nedenle hangi alana hangi ilaçlama yapılması konusunda uzman Şile Böcek İlaçlama, ekipleri tarafından yapılması gerekmektedir.

Böcek İlaçlama Çeşitleri Nelerdir?

  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

Jel İlaçlama Nedir?

Jel ilaçlama yöntemi uzman kişiler tarafından yapılması kesinlikle önemlidir. Bunun sebebi böcek yuvalarının olabildiğince yakın kenarlarına sıkılmalıdır. Böcek yuvalarının tamamını dikkatlice yerlerini belirleyerek hepsine sıkmanız gerekmektedir. Eğer hepsine sıkmazsanız sıkılmayan böcek yuvalarında yine çoğalmalar başlayacaktır. Gözden kaçırdığınız her yuva büyük bir tehtit olacaktır. Bu nedenle Jel ilaçlama işlemlerini Uzman ekipler tarafından yapılması kesinlikle önemlidir.

Jel İlaçlama Nerelere Yapılır?

  1. Mutfak, Banyo Dolap iç kısımları ve kenarları
  2. Bulaşık makinası arka kısımları
  3. Çamaşır makinası arka kısımları
  4. Evdeki priz kenaları
  5. Makine aksamları

Jel ilaçlama özellikle ev, iş yerlerinde kullanılması daha yayın olan bir Böcek ilaçlama türüdür. Bunun nedeni ise elektronik eşyaların zarar görmemesi açısından kaynaklanır.

Kokulu İlaçlama Nedir?

Kokulu ilaçlama türü genellikle böceklerin yuvalanmış kısımlarında oldukça etkili bir rol oynamaktadır. Böcek yumurtaları dağınık bir halde olduğu için Kokulu ilaçlama püskürterek gerçekleştiği için dağınık olan böcek yuvalarında en etkili yöntemler arasında gösterilmektedirler. Kokulu ilaçlama türü en zor ölen böcek türleri için en etkili ilaçlama türü arasında yer alır. İnsan sağlığına etkisi bulunmaktadır. Bu nedenle Kokulu ilaçlama yapılan bölgede insanların ve canlıların olmaması gerekmektedir. Ayrıca Kokulu ilaçlama yapılan bölgeye en az 8 saat kimsenin girmemesi gerekmektedir. Aynı zamanda kokulu ilaçlama insan sağlığı açısından tehlikeli olduğu için kesinlikle Profesyonel Şile Böcek İlaçlama, yapan ekip tarafından yapılmalıdır.

Kokusuz İlaçlama Nedir?

Kokusuz ilaçlama kokulu ilaçlamanın aksine insan sağlığı açısından büyük tehlikeler oluşturmamaktadır. Püskürtme yöntemi ile yapılan bu uygulamadan sonra ilaçlanan bölgeye gidebilirsiniz. Ev, iş yeri okul gibi alanlarda sıklıkla kullanıldığı için gıda, su vb. maddelerin üstlerinin kesinlikle örtülmesi gerekmektedir. Profesyonel ekipler tarafından yapılması tavsiye edilir. Bunun sebebi profesyonel ekiplerin ilacı ne kadar ve nereler uygulayacağını iyi bilmesidir.

Şile Haşere İlaçlama Servisi

Şile Böcek İlaçlama, firması olarak şile ve çevre ilçelerde insan sağlığını ön planda tutmak amacı ile hizmet vermekteyiz. Bu nedenle Böcek İlaçlamada kullanılan ilaçlarımız ve ham maddelerimiz sağlık bakanlığı tarafından incelenmiş ve onay alınarak üretilmiştir. Klass Böcek ilaçlama olarak yaptığımız işi Profesyonel ekipler tarafından yürütülmektedir. Yılların verdiği bilgi ve tecrübe ile insan sağlığını tehlikeye atmayacak şekilde hizmet vermekteyiz. Böcek ilaçlama yaptığımız her bölgede müşteri memnuniyeti alarak hizmetlerimizi kalite ile paralel olarak genişletmekteyiz. Klass böcek ilaçlama olarak Şile ve çevre ilçelerde sağlıklı ve kalitelerimizin yanı sıra müşteri odaklı hizmetler vererek her gecen gün daha kaliteli hizmetler vermekteyiz. Sağlık bakanlığı izni almamış firmalar ile çalışmamaya özen göstermeniz gerekmektedir. Bu sizin sağlığınız için çok önemli bir yere sahiptir.