Ataşehir Böcek İlaçlama

Ataşehir Böcek İlaçlama

Böcek ve Haşere İlaçlama İşlemi İçin Unutulmaması Gerekenler:

  Böcekler ve haşereler iki sebepten dolayı olumsuz etki yaratmaktadır. Birinci neden bazı böcek türleri pis yerlerden ve hijyenik olmayan yerlerden evimize veya iş yerlerimize geldiği için beraberinde bakteri ve virüsleri de getirirler. Bu özellikle bebekli ve çocuklu ailelerde, bağışıklığı düşük olan bireylerde, alerjik rahatsızlıkları olan bireylerde olumsuz etki yaratmaktadır. Bir diğer neden ise böcek ve haşerelerin görünümleri sebebiyle insanları rahatsız etmesidir. Bu sebeple bir çok insan evini, iş yerini ve diğer vakit geçirdiği yerlere böcek ilaçlatma işlemi yapmaktadır. Peki nedir bu böcek ilaçlama işlemi ? Sorusunun cevabına bakalım. Böcek ilaçlama işlemi, bazı kimyasallar ve bazı ilaçlama yöntemleri ile Ataşehir Böcek İlaçlama tarafından profesyonel bir şekilde uygulanması işlemidir. Bir çok böcek ilaçlama çeşidi vardır.

Bazı Böcek - Haşere İlaçlama Çeşitleri ve Uygulama Alanları:

I. Kokulu İlaçlama Yöntemi: Kokulu ilaçlama yöntemi, çok yoğun yapıda ve yoğun bir kokuya sahip olan ilaçlama çeşididir. Böceklerle mücadele konusunda oldukça başarılı sonuçlar alınmıştır. Uygulama yöntemi olarak ise, motorlu makineler ile uzman kişiler tarafından uygulanmaktadır. Genellikle kapalı ortamlarda, böceklerin ve haşerelerin yoğun olduğu bölgelerde uygulanmkatadır.

II. Kokusuz İlaçlama Yöntemi: Özellikle ilaçlama esnasında ve sonrasında terk edilemeyecek ortamlar için tercih edilir. Kokusuz olduğundan dolayı ilaçlanan ortamın terk edilmesine gerek yoktur. Mekanik pompalar ile uzman kişiler tarafından uygulanmaktadır. Özellikle hastane ve 24 saat açık işletmeler için kullanılır.

III. Sıvı İlaçlama Yöntemi: Sıvı formdaki (likit) ilaç ile su belirli oranlar doğrultusunda karıştırılıp püskürtme yöntemiyle uygulanmaktadır. İlacın yoğunluğu , haşere ve böceklerin yoğunluğu ile doğru orantılı olarak uygulanmkatdır. İlaçlama işlemi sırasında ve sonrasımda terk edilebilecek kapalı ortamlar için uygulanır.Uzman ekibiyle Ataşehir Böcek İlaçlama ile çalışmanızı tavsiye ederiz.

IV. Jel İlaçlama YöntemiJel formundaki ilacın, şırınga ile uzman kişiler tarafından belirli noktalara uygulanması sonucu oluşur. Genelde kapalı ortamlarda tercih edilir.

Böcekler Ve Haşereler Hakkında İlaçlama İşlemi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler:

 Yazımızın üst kıstmında da bahsettiğimiz böcek haşerelerin bazı türleri vardır ve böcek türüne göre uygulanan yöntemde değişmektedir. Bu nedenle biraz da böcek, haşere çeşitlerine bakmakta fayda var. İşte bazı böcek, haşere çeşitleri:

1. Alman Hamam Böceği

2. Amerikan Hamam Böceği

3. Doğu Hamam Böceği

4. Cırcır Böceği

5. Çekirge

6. Çıyan

7. Kırkayak

8. Arı

Bu saydıklarımız ve daha bir çok böcek türü vardır. Zaten çok ayaklı böcekler, örümcekler gibi bir çok alt sınıfı vardır. İlaçlama işlemi yaptıracaksanız, evinizdeki böcek türünü Ataşehir Böcek İlaçlama ile paylaşmanız önemlidir.

Ataşehir Böcek İlaçlama Hakkında:

 Özellikle İstanbul ilinin anadolu yakasında ikamet ediyorsanız örneğin Ataşehir ve yakınlarındaysanız Klass Böcek İlaçlama ile çalışabilirsiniz.