Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama

Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama

Uygulama Bölgelerimiz

Evlerde, işyerlerinde, lokantalarda, fırınlarda, yiyecek imalathanelerinde, hastanelerde, fabrikalarda görülebilen, hamam böcekleri, nemli ve sıcak ortamları çok sever. Kanalizasyon borularında oluşan sızıntılar ile göç yolu ile alışveriş paketleri ile bir yerden, başka bir yere rahatlıkla geçebilen zararlı haşerelerdir. En çok mutfaklarda, banyoda sızıntı suların etrafında, depoda, çatı ve bodrumlarda görülür. Her türlü besinleri tüketir, insanların yediği gıdalar üzerinde dolaşarak, dışkılarını, salyalarını bırakır ve hastalıklara sebep olur. Boyları yaklaşık 1-1,5 cm’dir. Dünyanın en büyük kalorifer böceği güney Amerika’da yaşar ve boyu 15cm’dir, iki kanat arasındaki mesafe ise 30cm’dir. Erkek kalorifer böceklerinin ise kanatları bulunur, fakat bu kanatlarını, uçmak amaçlı kullanmaz. Kalorifer böceklerinin 5000 türü vardır. Karafatma, Alman hamam böceği, Kakalak, Amerikan hamam böceği gibi bulunduğu iklime ve bölgeye göre değişik isimler alır. Kalorifer böcekleri ile mücadelede bireysel girişimler başarılı sonuçlar vermez, aksine çoğalmalarını arttırabilir. Böyle bir durumda Sağlık Bakanlığı’ndan yetkili olan firma, Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama, hizmetlerini, yürütmek için devreye girer. Gaziosmanpaşa dâhil olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine profesyonel ilaçlama hizmetleri sağlar.

Haşereler İle Mücadelede Profesyonel Çözüm

Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama, hizmetleri veren firma, Sağlık Bakanlığından yetkili firmadır. Bakanlık onaylı ilaçlama hizmetleri ile haşereler ve kemirgenlere karşı başarılı faaliyetlerde bulunur. 0 kesin çözüm sağlayan, firma ile 7/24 iletişime geçip, hizmet talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her türlü iç ve dış mekânlarınız için hizmet alabileceğiniz firmanın, kullandığı Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları, insan sağlığına ve evcil hayvanların sağlığına asla zarar vermez. Güvenceli, garantili, kesin ve yerinde çözüm sağlayan ilaçlama hizmetlerini, donanımlı ekibi ile başarılı bir şekilde yürütür.


Kalorifer Böceklerinin Yarattığı Zararlar

Kalorifer böcekleri, nemli ve sıcak ortamın bulunduğu yerlerde, hızlı bir şekilde çoğalır. Özellikle birikinti sularda ve sızıntı yapan borularda, rahatlıkla yaşamlarını, sürdüren kalorifer böcekleri, insanları yediği bütün gıdalarda dolaşabilir. Mikrobu sırtı, bacakları, dışkıları, salyaları ile besinlerin üzerine taşır ve hastalıklara sebep olur. En çok görülen hastalıklar, verem, pnömoni, dizanteri, alerjik reaksiyonlar, astım ve mantar enfeksiyonlarıdır. İnsan ve evcil hayvanların sağlığını düşünen firma, kalorifer böcekleri ile mücadelede etkin, rol oynar. İlaçlama öncesinde, sonrasında gerekli denetim, kontrol ve uygulamaları gerçekleştirerek, başarılı hizmet verir. Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama, hizmetleri başta olmak üzere tüm haşereler, kemirgenler ile mücadelede kaliteli, ekonomik ve 0 başarılı çözüm sunar.