Fatih Böcek İlaçlana

Fatih Böcek İlaçlama

Sizi Böceklerden Koruyan Servis

Böceklerden kurtulmak için kesin çözüm arayışındaysanız Fatih Böcek İlaçlama, servisiyle iletişime geçmelisiniz. Servisimizin Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ve uzman ekibi sayesinde sizi rahatsız eden haşerelerden kurtulmanız için çalışıyoruz. Nerede olduğunuzun hiçbir önemi yok, bizi ararsanız bulunduğunuz ilçede size hizmet vermeye hazırız. İlaçlanmasını istediğinizin yerin ev veya ofis, açık veya kapalı alan olması da hiç fark etmez. İhtiyacınıza uygun olarak belirlenen ilaç ve işlem şekliyle böceklerden tamamen kurtulacaksınız.


İlaçlama ne için yapılır?

Dünyada 1 milyondan fazla böcek türü mevcuttur. Yaşam alanımıza dâhil olan her böcek bizim için tehlike unsurudur. Çünkü haşereler gezindikleri kirli yerlerden topladıkları mikropları yaşam alanımıza taşırlar. Bir böcek size çok tehlikeli görünmeyebilir. Ama kanla beslenen pire gibi böcekler ciddi kan hastalıklarına neden olmaktadırlar. Asıl sorun şu ki, böcekler çok hızlı çoğalırlar. Örnek vermek gerekirse: bir hamam böceği yumurtasından 30, hatta 60 yavru çıkar. Bu da ilaçlamanın ertelenmemesi gerektiğini gösterir.


Böcekler hangi hastalığa neden olabilir?

• Sarıhumma: kanamalı ateşe yol açan ağır hastalıktır. Sivrisinek ısırıkları da bu hastalığa neden olur.
• Veba: bulaşıcı ve öldürücü enfeksiyon hastalıktır. Daha çok pire ve farelerden bulaşır.
• Sıtma: ateşe, iştahsızlığa, baş ağrısına, neşesizliğe yol açan bir hastalık olup nöbetler halinde gelen, genellikle sivrisineklerin neden olduğu hastalıktır.
• Dizanteri: asalakların neden olduğu kanlı ishale, bağırsak yaralarına yol açan yerleşik hastalıktır.
• Verem: halk arasında ince hastalık olarak bilinen bulaşıcı, bakteriyel bir hastalıktır. Hamam böceği ve fare gibi zararlı canlılardan da bulaşır.


Herkes ilaçlama yapabilir mi?

İlaçlama uzaktan göründüğü kadar kolay bir uygulama değildir, yanlış bir ilaç ve uygulama şekli zehirlenmenize neden olabilir. O yüzden adı geçen işlemin uzman ekip tarafından, insan ve hayvan sağlığına zarar vermeyen ilaçlarla gerçekleştirilmesinde fayda vardır. Gereken tüm nitelikleri kendinde birleştirdiği için yaşam alanınızın böceklerden arındırılması konusunda Fatih Böcek İlaçlama, servisine güvenebilirsiniz.


İlaçlama nasıl yapılır?

İlaçlama özel ekipmanlarla profesyonel ekip tarafından çeşitli şekillerde yapılır: sıvı püskürtülerek, sisleme, jel uygulama ve s. Hangi çeşit ilaçlama yapılacağı böceklerin bulunduğu alana ve yere göre değişir. Ama bütün durumlarda uzmanlar tarafından verilen hizmet sayesinde böceklerden tamamen kurtulacağınızdan emin olabilirsiniz. Çalışmalarını her zaman müşteri memnuniyeti odaklı sürdüren Fatih Böcek İlaçlama, sizin ve sevdiklerinizin zararlı haşerelerden korunmanız için Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarıyla her zaman hizmetinizdedir.