Bağcılar Böcek İlaçlama

Bağcılar Böcek İlaçlama

 

Uzman Böcek İlaçlama Geliyor

Bağcılar Böcek İlaçlama, hizmetine ihtiyaç duyan ilçelerden sadece birisidir. Ne yazık ki İstanbul genelinde artan yoğun nüfus, farklı coğrafya ve hastalık bölgelerinden alınan göçler, çarpık kentleşme, büyüyen çöp yığınları gibi modern çağın problemleri nedeniyle yoğun bir böcek ve haşere istilası yaşanmaktadır. Sağlık Bakanlığı’ndan yetkili olan firmamız, uzman ekibiyle birlikte bu büyük haşere sorununa etkili çözüm getirmeyi vaadediyor.
Sağlık Bakanlığı’ndan Yetkili Firma Olmak Ne Anlama Geliyor?


- Yapılan tüm işlemler bakanlık güvencesi altındadır.

Bir böcek ilaçlama firmasının bakanlıktan yetki alabilmesi için, ruhsat alması gerekmektedir. Firmada mesul müdür bulunması, ekibin alanında bilgili olması ve düzenli eğitim alması, kaliteli ve insan sağlığına mümkün olan en az zararı olan ilaçların kullanılması gibi birçok etken kalite yönetim sistemleri aracılığıyla dokümante edilir ve bakanlığa sunulur. Tüm bu işlemlerin sonunda, firmamız Sağlık Bakanlığı’ndan yetkilendirilmiştir. Yaptığımız tüm ilaçlama işlemleri bakanlığın takibi, denetimi ve güvencesi altındadır.


- Böcek ilaçlama hizmetini yasal olarak verebiliyoruz.

Yetkisiz, profesyonel olmayan merdivenaltı bir firmadan ilaçlama hizmeti aldığınızda, etkin bir böcek temizlik hizmeti almadığınız gibi, eğer çeşitli denetimlere maruz kalan bir işletmeyseniz, denetimlerde büyük sıkıntı yaşarsınız. Böcek ilaçlama hizmeti ancak ve ancak Sağlık Bakanlığı yetkisine sahip firmalarca yapılabilmektedir. Diğerlerinden alınan böcek ilaçlama hizmetleri, yasal merciler karşısında geçersiz sayılacağından, işletmenizde sahip olmanız gereken hijyen gerekliliklerine uymadığınız yönünde karar çıkacaktır. İşletmenizin mühürlenmesine kadar gidebilen sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bağcılar Böcek İlaçlama, hizmetini bizden aldığında, bu tür sıkıntıları düşünmesine gerek kalmayacak.


- İlaçlama konusuna hakimiz.

Yapılan tüm kontroller, denetimler sayesinde ekibimizin eğitimleri ve bilgileri her daim taze kalıyor. Yaptığımız periyodik eğitimlerle mevcut bilgilerimizi unutmuyor ve ilaçlama sektöründeki son gelişmeleri takip etmemiz sayesinde de bu bilgilere yenilerini ekliyoruz. Size en etkin, en profesyonel ilaçlama hizmetini sunup tüm haşere problemlerinizi bitirmek için buradayız. İlaçlama hizmeti sonrasında ortamda tek zarar gören canlılar böcekler ve haşereler olacak. Hemen arayın, gelelim.
Böcek ilaçlama konusunda, Bağcılar Böcek İlaçlama, hizmetini profesyonel firmamızdan alan tek ilçe değildir. Geniş hizmet ağımız sayesinde sadece Bağcılar değil, İstanbul’un genelinde her ilçemize aynı kalitede ve hızda her tür haşere ilaçlama hizmetini sunmaktayız. Kesintisiz ve etkili ilaçlama hizmetlerimiz sayesinde il genelinde memnun müşteri sayımız hızla artmaktadır. Siz de o müşterilerin arasına katılmak için, geç kalmadan arayın ve böcek problemlerinizi anında çözelim.